Aleenta одморалиште & Спа, Prachuap Khiri Кан

 

Bespoken празници и паузи, ништо од море до природна плажа живот бескрајната Aleenta е. Звукот на океанот, разгалена ветер, и мека изгрејсонцето се балансираат вашите индивидуални приватни празници со магии на хармонија. Овој комплекс, те покани да се создаде свој мал свет со небото и земјата приватни вили, јога часови, Тајландски готвење класа, или едноставно се слуша ѕвончето заѕвони звучи од ветер што заедно открива чувство полн сјај на магичен гордост. Три часа fromBangkok, Ју може visitKhaoSamRoiYotNational Парк, град-Хуа Хин, или културни локалитети, како што Khao Ванг Тао и Ват Khao.

183 Moo 4, Paknampran, Pranburi , Pranburi, Хуа Хин / Ча-am, Тајланд

локација & Тип на соба ...Кликни тука